Vans Centre měsíc po spuštění: Naší prioritou jsou spokojení zákazníci!

Zpět na kategorii


Je tomu přibližně měsíc, co v pražských Štěrboholech otevřela své brány zbrusu nová prodejna dodávek a užitkových vozů z druhé ruky. Vans Centre – společnost dříve známá jako AC Dodávky – se rozhodla aplikovat zcela nové přístupy, na tomto trhu v rámci České republiky dosud neprobádané. Jak se daří po „záběhu“ jsme se zeptali Tomáše Kachyni, ředitele společnosti.

První měsíc uběhl a nasnadě je jednoduchá otázka – jak se vede?

S radostí mohu říci, že nad očekávání. Start byl velmi silný, veškeré procesy jsou již zaběhnuty a na naše prodejní plocha působí tak, že se na ní my i naši zákaznicí cítíme jako doma. Spousta bodů v rámci naší vize byla již v tuto chvíli splněna a my bychom rádi pozvali nové i stávající zákazníky, aby si přišli novinky sami vyzkoušet.

Čím se vlastně nová podoba Vans Centre liší?

Nejsme klasický bazar s jeho klasickou „českou prodejní kulturou“. Naši zákazníci vnímají Vans Centre coby prodejní galerii použitých užitkových automobilů, ve které se mohou cítit bezpečně, najdou zde ochotný a skutečně nápomocný vyškolený personál, a v neposlední řadě také adekvátně kvalitní služby a péči.

Jak se změnil vozový park a co u vás mohou lidé zakoupit?

Jak padlo již dříve, rozhodně se nesnažíme prorazit coby nejlevnější prodejce na trhu. Dlouholeté zkušenosti dokazují, že starší užitková auta s vyšším nájezdem nesou daleko větší riziko a snažíme se proto lidem ukázat, že se investice do novějšího vozu s nižším kilometrovým průběhem daleko víc vyplatí. Všechna auta na naší prodejně jsou prověřená a kvalitní dle všech dostupných měřítek. Neříkáme, že u nás není možné nalézt i levnější a starší vůz, ovšem i takový podléhá stejně přísným standardům, jako dražší a novější. Nabízené vozy velmi pečlivě selektujeme, kvalita a následná spokojenost klienta je pro nás firemní standard. Mezi naše VIP partnery patří dvě z největších evropských firem BAS Trucks a Kleyn Vans, se kterými se vzájemně motivujeme k udržení špičkové nabídky.

Můžete novým zákazníkům své služby a péči nějakým způsobem prokázat?

Už nyní může Vans Centre prezentovat celou řadu kladných hodnocení ze strany spokojených zákazníků. Stávající zákazníky, kteří podali souhlas, jsme navíc schopni kontaktovat se zákazníky novými, aby se na nás mohli přeptat sami. Krom toho pochopitelně nezapomínáme ani na předchozí klienty. Rádi se jim ozveme zpětně, zjišťujeme jejich zkušenosti a v případě, že byli z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, nabídneme omluvu a rádi je pozveme k nám do Vans Centre, aby vyzkoušeli inovovanou a vylepšenou podobu. Naší prioritou rozhodně nejsou auta prodaná za každou cenu. Daleko větší váhu pro nás má spokojený klient, který šíří svoje dobré zkušenosti, a který se k nám rád vrací.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->