Tatra

Tatra přináší knihu o dakarském speciálu a nový kalendář

Tuzemská Tatra přichází těsně před propuknutím Vánoc s poměrně zajímavými náměty na dárky. Svým blízkým milovníkům Tatry – a takových je celá řada – můžete udělat radost třeba kalendářem s tématikou hasičských vozů, nebo zajímavou knihou, mapující život prvního dakarského speciálu z Kopřivnice.
Zobrazit článek

Prohlédněte si armádní a záchranné speciály Tatra

Je tomu jen pár dní, co se slavilo 100. výročí vzniku Československa. U té příležitosti se na Evropské třídě konala obrovská slavnostní přehlídka armádních a záchranných složek a diváci mohli spatřit techniku, v současnosti používanou našimi ozbrojenými složkami a záchranáři.
Zobrazit článek

Tatra představuje osmikolový hasičský vůz Tigon

Tatra, Volvo Penta a Rosenbauer. To jsou tři společnosti, stojící za osmikolovým hasičským kolosem Tigon, jehož název vznikl spojením slov Tiger a Lion. Pozoruhodný vůz s vynikajícími specifikacemi má sloužit při likvidaci rozsáhlých požárů v místech, kam se běžná kolová technika už nedostane.
Zobrazit článek

Tatra ukázala Phoenix Euro 6 pro rok 2018

Kopřivnická Tatra představila nejnovější provedení nákladních vozidel Tatra Phoenix Euro 6, vylepšené pro rok 2018. Novinka slibuje být tišší, úspornější, sofistikovanější a také schopnější díky vyšší užitečné hmotnosti pro nástavbu nebo náklad.
Zobrazit článek
 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->