Ze světa Vanscentre

Rozhovor s Jakubem Špačkem na téma trhu ojetin po koronavirové krizi

Doznívající pandemie nového typu koronaviru se pochopitelně dotkla a nadále bude dotýkat všech ekonomických odvětví – obchodu s použitými vozy nevyjímaje. Zeptali jsme proto Jakuba Špačka, ředitele Vans Centre – největšího prodejce užitkových vozů v ČR, jak si trh stojí a jaký bude následný vývoj.
Zobrazit článek

Vans Centre měsíc po spuštění: Naší prioritou jsou spokojení zákazníci!

Je tomu přibližně měsíc, co v pražských Štěrboholech otevřela své brány zbrusu nová prodejna dodávek a užitkových vozů z druhé ruky. Vans Centre – společnost dříve známá jako AC Dodávky – se rozhodla aplikovat zcela nové přístupy, na tomto trhu v rámci České republiky dosud neprobádané. Jak se daří po „záběhu“ jsme se zeptali Tomáše Kachyni, ředitele společnosti.
Zobrazit článek

Chladírenské vozy. Na co všechno lze ve světě transportního chlazení narazit

Přeprava nákladu v užitkovém voze znamená mnohdy pochopitelně i péči o zboží v průběhu samotného transportu. Zejména při přepravě potravin se často vyskytuje nutnost tyto potraviny chladit, případně dokonce mrazit.
Zobrazit článek

Jak koupit dodávku z druhé ruky, aby byla funkční a stála tak akorát

Je to problém, jenž řeší celá řada podnikatelů dnes a denně: kvůli převozu zboží či materiálu je potřeba koupit dodávku, ovšem nákup ideálního vozu je vždy z nějakého důvodu svízelný. Většina podnikatelů sáhne po dodávce z druhé ruky, jenže jaké opotřebení vozu je ještě v normě a jaké už za hranou zdravého rozumu?
Zobrazit článek
 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->