Opel

Opel Vivaro Life přichází s devíti místy a elektrifikovaným pohonem

Německý Opel prodělal v nedávné době poměrně zásadní změny. Celá značka se oddělila od amerického koncernu GM, aby se stala součástí francouzského koncernu PSA, sdružujícího Citroën, Peugeot a nově vzniklou značku DS. A tato změna se samozřejmě projevuje i na poli užitkových vozů.
Zobrazit článek

Skupina PSA si připsala titul mezinárodní dodávky roku

Na veletrhu užitkových vozidel v německém Hannoveru proběhlo tradiční vyhlašování ocenění International Van of the Year (IVOTY) pro rok 2019. A prestižní cenu si tentokrát odnesla hned trojice vozů, stojící na stejném základu. Řeč je o nedávno představených německo-francouzských trojčatech koncernu PSA. Tedy o Peugeotu Partner, Citroënu Berlingo Van a Opelu Combo (potažmo Vauxhallu Combo na britském trhu).
Zobrazit článek

Opel Movano druhé generace jako ojetina

Druhá generace německého Opelu Movano se představila světu v roce 2010 a ve všech směrech byla lepší a větší než předchůdce. Dodávka vznikla ve spolupráci s francouzským Renaultem, který výsledný produkt vývoje prodával jako Master a vzhled vozů se liší pouze přední částí. Podobně jako u jiných moderních dodávek, i Movano se použitými tvary snaží přiblížit běžným osobním vozům.
Zobrazit článek

Opel Combo Van je posledním malým modelem francouzské trojice

Je tomu jen pár dní, co jsme si postupně představili užitkové varianty Citroënu Berlingo a Peugeotu Partner. Nyní přibývá z Rüsselsheimu ještě poslední kousek skládačky v podobě Opelu Combo Van. Německá automobilka ve francouzském vlastnictví představuje svůj vůz v celkově páté generaci.
Zobrazit článek

Opel Vivaro první generace jako ojetina

Opel Vivaro první generace, vyráběný v letech 2001-2014, se na území České republiky řadí k oblíbeným modelům. Německá značka jej připravila ve spolupráci s Francouzi, kteří uvedli svou verzi na trh jako podobně oblíbený Renault Trafic. Společné dílo bylo ale vyráběno i pod vlajkou Nissanu, jenž dodávku prodával s označením Primastar.
Zobrazit článek
 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->