Renault

Renault Kangoo, Trafic a Master v nových speciálních edicích

Speciální edice jsou dobrým marketingovým nástrojem automobilek, jímž se snaží zaujmout novou vlnu zákazníků. V poslední době jsou si této možnosti vědomi i výrobci lehkých užitkových vozidel a postupně se snaží rozšířit své nabídky o limitované specifikace, nabízející vždy něco navíc.
Zobrazit článek

Renault EZ-PRO předpovídá užitková auta budoucnosti

Francouzský Renault patří mezi značky, které se aktivně podílejí na celkovém vývoji elektrifikovaných vozidel. V současné době zákazníkům nabízí malý osobní elektromobil Zoe či lehké užitkové vozidlo Kangoo Z.E. Automobilka se však snaží připravit na nedalekou budoucnost, o čemž svědčí i zatím poslední představený koncept.
Zobrazit článek

Renault uvádí na český trh inovované Kangoo Z.E

Elektrická řada automobilky Renault prodělala modernizaci a spolu s osobním modelem Zoe, míří na český trh i vylepšená dodávka Kangoo Z.E. Ta je na vybraných světových trzích od roku 2012 a ještě ten rok dostala také ocenění „International Van of the Year“.
Zobrazit článek

Profil: Renault Master

Francouzský Renault Master, potažmo jeho německý bratr Opel Movano, je na trhu v současné podobě již od roku 2010, takže se řadí mezi služebně starší modely. I přesto je však poptávka stále slušná, a skrz různá dílčí vylepšení během lét, zůstává Master stále aktuální. Na druhou stranu v oblasti technologií a výbavy mírně stagnuje
Zobrazit článek

Elektrický Renault Master ZE bude mít reálný dojezd 120 kilometrů

Celým světem aut, ať už osobních, či užitkových, hýbe v posledních letech téma elektrifikace. Vizi elektrických vozidel se nevyhýbá ani Renault, který po osobních modelech představuje i středně velkou dodávku Master ZE, provozovanou výhradně na elektrický pohon.
Zobrazit článek
 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->