Renault Kangoo, Trafic a Master v nových speciálních edicích

Zpět na kategorii


Speciální edice jsou dobrým marketingovým nástrojem automobilek, jímž se snaží zaujmout novou vlnu zákazníků. V poslední době jsou si této možnosti vědomi i výrobci lehkých užitkových vozidel a postupně se snaží rozšířit své nabídky o limitované specifikace, nabízející vždy něco navíc.

Renault jako sponzor fotbalové značky Sky Sport Premier League se rozhodl oslavit tuto spolupráci uvedením speciálních edic modelů Kangoo, Trafic a Master. Všechny tři dodávky jsou nalakovány do odpovídajícího zbarvení balíčku Premier Edition, jež se skládá z černé metalické barvy, černých litých kol a sady obtisků, u nichž si zákazník může zvolit černou nebo bílou barvu.

Standardní výbavou všech vozů Premier Edition je infotainment systém Renault R-Link, jehož součástí je satelitní navigační systém TomTom. Jízdu v přecpaných městech usnadní systém s dopřednou a zadní kamerou, který spolupracuje se systémem zabraňujícím čelním srážkám a s asistentem jízdy v pruhu.

K dalším prvkům v základní výbavě patří například automatické přední světlomety, mlhové světlomety a tempomat. Renault v případě všech tří vozů poskytuje záruku na 3 roky/160 000 kilometrů a doživotní asistenční službu na cestách.

Pod kapotou speciálního Kangoo Premier Edition je vznětový motor 1.5 dCi, který je dostupný s výkony 66 a 80 kW a může být spojený s pěti či šestistupňovým manuálem, přičemž je k dispozici i šestistupňová automatická převodovka. Hnací síla je přenášena na vozovku pomocí patnáctipalcových kol.

Prostřední Trafic Premier Edition vychází  ze stupně výbavy Sport Nav, jejíž součástí jsou sedmnáctipalcová  litá kola a oplastovaná karoserie. O pohon se stará 1,6 litrový turbodiesel spojený se šestistupňovou manuální převodovkou. Zákazníci si mohou vybrat z verzí o výkonech 87, 92 a 106 kilowatt. K dispozici jsou i tři délky karoserie – krátký a dlouhý rozvor a verze pro posádku.

Největší Master Premier Edition je postavený na základech specifikace Business+ a dostává šestnáctipalcová litá kola. Turbodiesel o zdvihovém objemu 2,3 litru je dostupný s výkony 95, 106 a 125 kW. Převodovka je šestistupňová manuální.

Zajímá vás, kolik zákazníci za speciální fotbalové edice zaplatí? Ceny modelu Kangoo startují na 629 000 korunách (v přepočtu), Trafic je k dispozici od 776 000 korun a vrcholný Master vychází na 992 000 korun. Ceny nejdražšího modelu se však díky příplatkům mohou vyšplhat až na 1 070 500 Kč.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->