Nissan představuje nové obytňáky. Pohání je i elektřina

Zpět na kategorii


Nissan na květnové výstavě Madrid Motor Show 2018 odhalil novou nabídku obytných vozů, s nimiž cílí exkluzivně na španělský trh. Trojice nových modelů je založena na dodávkových modelech NV300 a NV200, přičemž druhá zmíněná bude k dispozici i s čistě elektrickým pohonem a nese jméno e-NV200.

Interiér vozu dle slov výrobce slibuje dostatek prostoru pro čtveřici sedících i stojících osob, přičemž komfort dále zlepšuje výškově nastavitelná střecha. Varianty NV200 a e-NV200 jsou vybaveny dvojitou postelí a třetí nabízená varianta NV300 disponuje další dvojící lůžek, která mohou být použita v okamžiku, kdy je střecha zdvižená do nejvyšší polohy. Největší NV300 pak nabízí i lednici, dřez či sporák.

Obytné vozy Nissan nabídnou dobrodružný zážitek, jelikož jejich polohovací střechy dokáží posloužit i jako balkón. Za jeho pomoci si bude moct posádka prohlédnout nejkrásnější místa na světě z dalšího možného úhlu. Obytňáky NV jsou vhodné na zábavné cestování s rodinou či přáteli.

Ceny standardních dodávkových modelů startují na cenách v přepočtu 435 tisíc za NV200, 551 tisíc za e-NV200 a 609 tisíc korun za vrcholnou verzi NV300. Oficiální ceník obytných variant zatím nebyl zveřejněn, ale přibližný příplatek za ně se údajně pohybuje okolo 175 tisíc korun.

Všechny vozy jsou v základní výbavě vybaveny postelemi, nastavitelnou střechou, otáčecími sedadly a zdrojem elektrické energie. Nové Nissany se vydávají na malý trh s obytnými dodávkami, jemuž kralují značně dražší Volkswagen California a Mercedes-Benz V-Class Marco Polo.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->