Nepřehlédnutelné obytné dodávky z dílny Knaus Tabbert

Zpět na kategorii


Svět obytných dodávek v současné době prochází renesancí, jelikož se objevuje stále více zakázkově upravených počinů. Poslední představené kreace pochází z dílny německé společnosti Knaus Tabbert, která se zabývá vším, co je spojené s obytnými vozy. Přivítejte dvojici přestaveb nesoucí jména CUVolution a CUVision.

Návrháři se při vymýšlení vhodných jmen inspirovali současnou módou osobních automobilů SUV, z jejichž názvu kategorie odvodili zkratku CUV – caravanning utility vehicle. Doplňujícími slovy evolution a vision pak dává společnost najevo, že se snaží posunout svět obytných vozů o krok dále. Zajímá vás, co dvojice nových úprav nabízí?

Knaus Tabbert spolu s oficiálními obrázky vypustil jen málo informací. Stříbrný vůz CUVision vychází z dodávky MAN TGE, jejíž platforma patří k nejrozšířenějším na evropském trhu. Exteriér je vyzdobený speciálně navrženými nárazníky a prahovými nástavci, jejichž design doplňují 22“ kola Borbet.

Jako základ oranžového počinu byla použitá obytná dodávka Weinsberg, vycházející z Fiatu Ducato, která nese výrazně agresivnější křivky. Mezi nimi vyniknou rozměrné vstupy pro nasávaný vzduch vpředu a velký spoiler v zadní části střechy. S expresivním oranžovým odstínem budou mít majitelé jistotu, že svůj obytňák v kempu bezpečně najdou i uprostřed noci. A taky že by se neztratili ani při natáčení dalšího dílu Rychle a Zběsile.

Výrobce však nezveřejnil jakékoliv oficiální informace týkající se interiérů. Nebyli bychom ale překvapeni, kdyby se nesly v podobném stylu jako vnějšky obou dodávek. Dle představitelů společnosti obě dodávky reprezentují vizuální budoucnost obytných vozů.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->