Koupě vozidla Vám dokáže snížit daňovou povinnost!

Zpět na kategorii


Přemýšlíte o spolehlivém užitkovém vozidle, které Vám bude neúnavně sloužit? Nebo potřebujete něco menšího na popojíždění? Teď je ta nejvhodnější doba na jeho pořízení, protože koupě vozidla Vám dokáže výrazně snížit daňovou povinnost.

Konec roku je za dveřmi a mnoho podnikatelů na poslední chvíli přemýšlí, jak ušetřit na své daňové povinnosti. Jednou z možností je i pořízení automobilu, který budete následně využívat k podnikání. Nejenže si tak snížíte základ daně, ale navíc, pokud jste plátci, můžete vydělat i na odpočtu DPH.
Skvělou příležitost k nákupu auta vhodného pro podnikání nabízíme i u nás ve Vans Centre. V našem katalogu skladových vozů naleznete více než 500 výjimečných příležitostí za výhodné ceny k obnovení vašeho vozového parku. Od vozů typu furgon a minibus, přes sklápěčky, skříňové a mrazicí vozy, až po osobní automobily. K dispozici je celkem 11 kategorií osobních a užitkových vozů.
 

Chybí vám na nákup nového vozu volné finanční prostředky?

Naší výhodou je i zajištění financování Vašeho nového automobilu prostřednictvím výhodných úvěrů. Partnerství s leasingovými společnostmi MONETA Auto, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial a Raiffeisen Leasing zaručuje, že svůj nový automobil příliš nepřeplatíte a dokonce v některých případech získáte úvěr i bez akontace. Pokud se rozhodnete pro koupi vozu v ceně do 600 000 Kč, nemusíte ani dokládat svůj příjem. Stačí u nás doložit pouze občanský průkaz, IČO a během půl hodiny můžete se svým novým vozem odjet.  Díky těmto výhodným podmínkám dosáhne na koupi vozu i podnikatel, který má momentálně hlouběji do kapsy.

Vybrat si nové auto ještě nikdy nebylo tak snadné

Možná si říkáte: "ale teď před koncem roku máme nejvíc práce, není čas vybírat nové auto". I na tuto možnost jsme ve Vans Centre připraveni. Všechny skladové vozy si můžete prohlédnout prostřednictvím online video hovoru z pohodlí vaší kanceláře či obývacího pokoje. Pokud chcete získat nový vůz pro své podnikání a výrazně přitom ušetřit, je nákup některého ze skladových vozů ve Vans Centre jasnou volbou.


 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41