Hasiči z JSDH Svatá dostali nové auto, zásahy a přeprava teď bude snažší!

Zpět na kategorii


Dobrovolní hasiči z JSDH Svatá dostali na začátku února nové vozidlo Renault Traffic - mohou tak nyní účinněji bojovat nejen proti případným požárům ale byt s celým družstvem rychle na místě i při mimořádných událostech a krizových situacích ve městě či jeho blízkem okolí.

Hasiči hrají důležitou roli při záchraně životů a ochraně majetku při požárech a jiných katastrofách. Aby mohli plnit své povinnosti co nejefektivněji, potřebují kvalitní a spolehlivé vybavení. Proto jsme se rozhodli darovat sboru dobrovolných hasičů Svatá automobil Renault Traffic.

Renault Traffic se vyznačuje vysokou úrovní bezpečnosti, prostorností a praktičností. Tyto vlastnosti jsou pro hasiče velmi důležité, protože jim umožňují efektivně transportovat vybavení a záchranářské týmy na místa nehody. Navíc automobil disponuje vynikajícím výkonem a schopností zvládnout náročné terénní podmínky, což je pro hasiče klíčové.

Při slavnostním předání automobilu byli hasiči nadšeni a vyjádřili nám své hluboké poděkování. Ředitel stanice JSDH Svatá řekl: "Tento automobil nám umožní efektivněji zasahovat v případě katastrof a záchranných akcí. Jsme velmi vděční společnosti Vans Centre za tuto darovací akci a budeme se snažit využít tento automobil naplno k ochraně životů a majetku."

Našemu generálnímu řediteli bylo velkou ctí předat osobně tento automobil hasičům. On sám řekl: "Jsem hrdý na to, že mohu předat tento automobil hasičům. Věřím, že jim bude umožňovat efektivně a bezpečně plnit jejich důležité úkoly."


Celý tým Vans Centre je hrdý na to, že jsme mohl přispět k rozvoji hasičských služeb a podpořit jejich činnost. Věříme, že tento automobil bude pro hasiče užitečným nástrojem při záchraně životů a ochraně majetku. Tuto darovací akci chápeme jako naši povinnost a závazek podporovat ty, kteří pomáhají druhým v nouzi.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41