Ford Transit přichází s řešením pro práci při krátkých zimních dnech

Zpět na kategorii


Právě dnes je vůbec nejkratší den v roce a brzké stmívání během zimních měsíců ztěžuje velké spoustě lidí jejich práci. Zejména ti, kteří používají dodávku jako pojízdnou dílnu a pracují v jejím bezprostředním okolí, bojují se zimní tmou každý den.

Řešením jsou pochopitelně různé lampy nebo baterky, nicméně své chytré řešení zabudované přímo do vozu přináší nově i Ford. Týká se pochopitelně nového Transitu, který jde do prodeje v průběhu příštího roku.

Jedná se o výkonnou praktickou lampu z LED diod, umístěnou vzadu nad křídlovými dveřmi dodávky. Lampa svítí přímo do prostoru mezi křídla dveří a zejména v zimních měsících jí ocení hlavně pracanti, pracující přímo u auta. Na druhou stranu si lze docela dobře představit, že lampa značně usnadní taky manipulaci s nákladem například při použití paleťáku. Pogumované tlačítko na rozsvícení je prakticky umístěné na vnitřní straně dveří.

Ford pochopitelně myslel i na úspornost. LED lampa je úsporná sama od sebe, ale i tak je přítomen ochranný systém, který jí zhasne v případě, že se sníží napětí na baterii. Zjednodušeně řečeno – auto nedopustí, aby se baterie příliš vybila a nenastartovala motor. Stejně tak se světlo zhasne i ve chvíli, kdy dodávka odjede z místa. Jejím zhasínáním se tedy vůbec není třeba zabývat.

LED lampa v zadní části Transitu je jenom jedním z mnoha a mnoha chytrých asistenčních nebo bezpečnostních prvků, kterými nová generace populární dodávky disponuje. Výroba a prodej odstartuje v druhé polovině roku 2019

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41