Do terénu s luxusním obytnou dodávkou Lexani LM-EXTV

Zpět na kategorii


Společnost Lexani Motorcars má na svém kontě jedny z nejbláznivějších a nejluxusnějších interiérů v automobilovém průmyslu. Nyní se vrací s novým zajímavým počinem, kterým je obytný vůz LM-EXTV postavený na základech Mercedesu-Benz Sprinter.

Důvodem pro vznik LM-EXTV (zkratka EXTV znamená „extreme terrain vehicle“) byla rostoucí poptávka po luxusně vybavených off-roadech. Práce na vývoji trvaly přibližně rok, čímž vznikl téměř dokonalý vůz balancující mezi užitkovostí a luxusem. Návrháři experimentovali s několika různými návrhy, přičemž absolvovali nepočitatelně zkušebních jízd, aby se ujistili o správné funkci svého díla.

Pak přišla na řadu dechberoucí výbava. Podobně jako ostatní vozidla z dílen Lexani, i LM-EXTV nabízí široký rozsah individualizace. Unikátní zbarvení, bohaté materiály čalounění, různé rozvržení obytné kabiny, elektronika, bezpečnostní prvky a další, to vše mohou zákazníci vybírat podle svého vkusu. Vše je navrženo pro komfort, ale zároveň se neztrácí ani nezbytná praktičnost.

Ve standardu je exteriér dostupný v několika barevných kombinacích, mezi nimiž nechybí ani maskovací polep. Luxusní sprinter stojí na dvacetipalcových jednodílných kovaných kolech navržených přímo v Lexani, která obouvají 33 palcové terénní pneumatiky. Střecha nese solární panel podporující elektrickou síť a přední i zadní nárazník prošel výraznou úpravou, aby mohl pojmout světelný panel s LED diodami. Další takový se nachází i na střeše.

Stejná úroveň zájmu byla věnována i interiéru, jehož součástí může být uhlíkové vlákno či stěny se stmívatelným okolním osvětlením a individuálními lampičkami pro čtení. Vpředu je umístěná mini-lednice a zábavu zajišťuje Wi-Fi připojení spolu s Apple TV a 24 palcovou LED obrazovkou. Oblíbený seriál vám proto neuteče ani na dovolené. Kabina je vybavená výkonným systémem střídavého proudu a nastavitelnou ventilací v horní části. Zapomenout nelze ani na tři napájecí stanice se zdroji 110V a 12V.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->