Adventure Truck jako ideální vánoční dárek pro dobrodruhy

Zpět na kategorii


Štědrý den je téměř za dveřmi, ale vy stále nevíte, co byste si měli přát? Máme pro vás tip na šikovný dárek, o který byste měli někoho poprosit, nebo jej prostě nadělte sami sobě. Určitě nebudete litovat.

Adventure Truck, jak své nejnovější dílo nazývá specializovaná společnost Global Expedition Vehicles, vychází z velkých amerických pick-upů Dodge RAM 5500 nebo Ford F-550 a je k dispozici ve dvou různých variantách – s kabinami single cab i double cab. Oba užitkové vozy totiž dodnes používají jednoduchý žebřinový rám, který nabízí širokou škálu možností jeho využití. A přitom si schopnosti auta v terénu nezadají s leckterými vojenskými speciály.

Úpravce pro dobrodružné zákazníky připravil nástavbu v podobě obytné skříně, jejíž interiér připomíná malý byt. Nechybí zde prostor na spaní pro dvě osoby, kuchyň a koupelna. Dlouhodobému přežití mimo civilizaci dopomůže například i příplatková mikrovlnná trouba. Protože není nad teplou stravu (nebo popcorn) přímo uprostřed divočiny.

Díky nekompromisnímu zaměření lze Adventure Truck využít jako dopravní prostředek na náročné expedice bez nutnosti externích zdrojů. O zásobu elektrické energie se starají střešní solární panely s akumulátorem o kapacitě 20 kWh a do příslušných nádrží se vejde 100 litrů paliva a 340 litrů pitné vody.

Určitě se už ptáte, na kolik peněz taková sranda vlastně vyjde. Ruku na srdce, Ježíšek se slušně plácne přes kapsu. Global Expedition Vehicles si za základní přestavbu účtují přibližně 4,5 milionu korun.

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41