Co kdyby známé automobilky vyráběly dodávky?

Zpět na kategorii


Nyní trochu odlehčíme. Řekněme si na rovinu, značek vyrábějících užitková auta není zase tolik, takže když se chce někdo se svou dodávkou trochu odlišit, bude jen těžko hledat model, který není na silnici běžně k vidění. Co kdyby se ale do světa dodávek pustily i automobilky, vyrábějící hlavně luxusní nebo sportovní auta?

Náhled do této „pokřivené“ reality nabízí ruský mág digitálního designu – jistý Nikita Aksyonov. Na jeho stránce na serveru Behance se docela běžně objevují vizualizace aut, dotvořené ve Photoshopu do nejrůznějších více či méně reálných podob. Asi netřeba připomínat, že následující obrázky spadají do kategorie těch hodně nereálných.

Nikita nabízí skrze svůj Photoshop náhled na to, jak by mohla vypadat taková dodávka od Bugatti, Porsche, Alfy Romeo nebo třeba od Škodovky. Nutno uznat, že některé vizualizace – třeba ta od Škody nebo překvapivě od Alfy Romeo – vypadají docela reálně a použitelně

Na druhou stranu jsou tu i takové, které jsou absolutně mimo mísu. Konkrétně třeba příď moderního konceptu od Lexusu, naroubovaná na základ z Peugeotu Traveller, působí dost šíleně. Trochu podivná je také maska Porsche na základu z Fiatu Ducato nebo předek elektrického bavoráku na Transporteru.

Jednoznačným výhercem je u nás absolutně parádní odtahovka s přídí Fiatu 500, navíc s naloženou historickou pětistovkou. Fiat samozřejmě dodávky vyrábí, ale retro edice s designem 500 by byla podle nás mimořádně slušivá.

Alfa Romeo

Audi

Bugatti

BMW

Fiat 500

Infiniti

Lexus

Mini

Porsche

Škoda

Subaru

 

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 778 44 77 41

-->