Zarządzanie firmą

Tomáš Kachyňa - CEO
Tomas Kachyna Executive Od małego chłopca interesuje go wszystko, co ma silnik i koła. Los przyniósł mu pracę Tomasza jako jego hobby +420 773 759 118 kachyna@vanscentre.com
Strzałka
Šárka Rychetská Zastępca kierownika +420 773 759 118 sarka@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Jakub Špaček Dyrektor handlowy +420 608 683 187 jakub@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • EN
  • DE
  • PL
Strzałka
Daniel Cífka Chief Operating Officer / Sales Manager +420 606 789 577 cifka@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Michal Radík Manager +420 777 725 670 michal@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Sprzedaż pojazdów

Miroslav Stržínek
Strzałka
Miroslav Stržínek Sprzedaż pojazdów +420 770 162 123 mirek@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
  • DE
Strzałka
Michael Janíček Sprzedaż / Usługi finansowe +420 739 356 852 sales@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
  • EN
  • PL
Strzałka
Stepan Dovhiy Sprzedaż +420 770 152 552 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • RU
Strzałka
Nam Trong Vu Sprzedaż pojazdów   nam@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Departament Ekonomiczny

Strzałka
Jan Nekl Dyrektor Finansowy +420 724 371 765 nekl@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Gordana Kirandjiska Accountant +420 775 072 777 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CRO
  • SRB
  • SLO
  • MNE
  • BG
  • MK
Natalie Gorovenko
Strzałka
Natalie Gorovenko Fakturantka +420 775 672 419 fakturace@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
  • UA
  • RU


Zakup pojazdów

Strzałka
Daniel Jaklin Zakup pojazdów +420 778 703 937 dan@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • EN
  • DE
Strzałka
Zdeněk Krátký Zakup pojazdów +420 775 982 369 vykup@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Robin Pospíšil Zakup pojazdów +420 770 128 239 robin@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Autoservis

Strzałka
David Rác Szef garażu +420 770 193 322 rac@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Jakub Wurm Technik +420 778 749 669 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Sprzedaż Komisji

Strzałka
Hana Kochtová Prowizja od komisji +420 773 683 788 komise@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Vera Jarešová Callcentrum +420 770 155 935 vera@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Główne biuro

Strzałka
Jana Chýňavová Telefon operatora / Agenda VTP +420 778 447 741 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
David Liška Ogłoszenia o pojazdach +420 775 033 746 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Petr Karlovec Sprzedaż +420 606 789 583 petr@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Przygotowanie pojazdów do sprzedaży

Strzałka
Jan Špaček Przygotowanie pojazdów do przeglądu technicznego +420 770 134 310 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Michal Běloh Technik   vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ
Strzałka
Josef Velecký Przygotowanie pojazdu na sprzedaż +420 775 477 934 vanscentre@vanscentre.com
  • Komunikacja
  • CZ


Nasz zespół

Náš tým